Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако видите през нощта на безлюдно място човек зад вас, който подозрително се озърта и оглежда настрани, не се плашете...Възможно е просто той да пърди.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жената е като банкомат. Пуска,ама на тоя дет има. ;)
Бисери
03.10.2017
3,048 прегледа
Следващ →
Още вицове
На пешеходна пътека пешеходци чакат да светне зелено, за да пресекат. Клатейки се се приближава пиян и казва: - Стигнах, слава богу! Кой е последен?
Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: - Докторе, имам амнезия! - Какво имаш? - Какво имам?!!
Сталин чете доклад. Изведнъж някой в залата кихва. - Кой кихна? (мълчание…) - Първи ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти. - Кой кихна? (мълчание пак…) - Втори ред, стани! Да се разстреля! Дълго нестихващи аплодисменти. - Кой кихна? (мълчание…) - Трети ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти в цялата зала, всички стават, възгласи "Слава на великия Сталин!" - Кой кихна? - Аз, аз… (ридания…) - Наздраве, другарю!
Въпрос: Защо блондинките не могат да се разболеят от болестта "Луда крава"? Отговор: Защото е болест на мозъка:))))))))
Двама борци решили да отворят магазин за сирене.Оправили всичко дори сложили звънче на вратата и единия казал: - Сега да го изрепитираме - аз ще съм продавача ти ще си купувача. Дзън-дзън... - Добър ден! - Добър ден! Какво ще обичате? - Един литър сирене. - Абе тъпанар! Сиренето не е в литри, а в килограми. Аиде пак отначало. Дзън-дзън... - Добър ден! - Добър ден! Какво ще обичате? - Един литър сирене. - Абе тъпънар. Колко пъти да ти казвам че сиренето не е в литри. Аиде сега ти ще си продавача. Дзън-дзън... - Добър ден! - Добър ден! Какво ще обичате? - Един килограм сирене. - А Шишенце носите ли си ?!