Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената е като банкомат. Пуска,ама на тоя дет има. ;)
Бисери 3,048 прегледа
Следващ →

Още вицове

На пешеходна пътека пешеходци чакат да светне зелено, за да пресекат. Клатейки се се приближава пиян и казва: - Стигнах, слава богу! Кой е последен? Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: - Докторе, имам амнезия! - Какво имаш? - Какво имам?!! Сталин чете доклад. Изведнъж някой в залата кихва. - Кой кихна? (мълчание…) - Първи ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти. - Кой кихна? (мълчание пак…) - Втори ред, стани! Да се разстреля! Дълго нестихващи аплодисменти. - Кой кихна? (мълчание…) - Трети ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти в цялата зала, всички стават, възгласи "Слава на великия Сталин!" - Кой кихна? - Аз, аз… (ридания…) - Наздраве, другарю! Въпрос: Защо блондинките не могат да се разболеят от болестта "Луда крава"? Отговор: Защото е болест на мозъка:)))))))) Двама борци решили да отворят магазин за сирене.Оправили всичко дори сложили звънче на вратата и единия казал: - Сега да го изрепитираме - аз ще съм продавача ти ще си купувача. Дзън-дзън... - Добър ден! - Добър ден! Какво ще обичате? - Един литър сирене. - Абе тъпанар! Сиренето не е в литри, а в килограми. Аиде пак отначало. Дзън-дзън... - Добър ден! - Добър ден! Какво ще обичате? - Един литър сирене. - Абе тъпънар. Колко пъти да ти казвам че сиренето не е в литри. Аиде сега ти ще си продавача. Дзън-дзън... - Добър ден! - Добър ден! Какво ще обичате? - Един килограм сирене. - А Шишенце носите ли си ?!