Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В една месарница продавача бил глухоням и затова клиентите показвали части от тялото си в зависимост от това, което искат да си купят. Дошъл редът на един младеж, който искал да си купи шпеков салам и тъй като нямал друг избор той го надървил здраво и го показал на продавача. В това време един старец от опашката се провикнал: -Абе ей момче, я вземи и за мене шпеков салам, че аз колкото пъти се наредя, само черва ми дават.
Семейни 2,999 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълкът непрекъснато тероризирал заека. Това се повтаряло всеки ден и на заека му писнало. Отишъл при мечката: - Бабо Мецо, вълкът ме тормози непрекъснато, моля те помогни ми... Мечката помислила и казала: - Слушай сега! Другият път, когато срещнеш вълка, ще го питаш така: "Ей, Вълчо, къде ти е шапката?" - И какво ще стане? - Питай го и ще видиш! На следващият ден, заекът си скача по пътеката и насреща му вълкът. - Оооо, заек! Я ела тука, че ми трябваш... - Здрасти Вълчо, къде ти е шапката? - Каква шапка бе? В това време от храстите изскача Баба Меца и с вик: "ЕЙ ТАЗИ ШАПКА!!!" му нахлупва на главата един капак от канализационна шахта. На следващия ден вълкът отново среща заека. Огледал се, наоколо няма никой: - Ела, ела тука, че ми трябваш заек.... - А, Вълчо! Къде ти е часовника? - Аааа, не! Тоя път не можеш да ме измамиш! Ето ми го часовникът. - А ЕТО ТИ Я И ШАПКАТАААА!!! - Вчера така се бихме, замахвам аз по единия - бам, втория - бам, изправяме се - и двамата стоят... Спират борбата от Олимпиадата...само у нас ще останат популярни борците. Срещат се двама приятели рано сутринта. Първият: - Леле снощи какъв кошмар сънувах. Цяла нощ пред нас бутах една вагонетка напред-назад. Ръцете ми окапаха, а ти стоиш на прозореца и ме викаш. Аз ти разправям да го духаш и бутам ли бутам тая тъпа вагонетка... Вторият: - Аз пък сънувах страхотен еротичен сън. Седя си значи вкъщи и на вратата се звъни. Отварям - Памела Андерсън. Чисто гола! Поканих я, пихме шампанско и таман да я хвърля в леглото, отново се звъни. Отварям - Анджелина Джоли. И тя гола, бе! Значи стоя аз между двете и се чудя, коя от тях да бъде първа... - Ииииии, що не ме извика, бе? - Ами виках те... Ама ти разправяш да го духам и буташ ли буташ някаква скапана вагонетка пред блока! ! ! - Докторе, не знам какво да правя. Мъжът ми ме хвана с любовник и от тогава заеква. - Елате утре и доведете съпруга си. Ще пробваме с метода клин- клин избива. На другия ден жената идва с мъжа си при доктора и той се обръща към него: - Сега ще ми казвате всичко, което правя с жена ви. - Д-д-добре. - Какво правя сега? - С-с-събличате жена ми. - А сега? - Л-л-лягате върху нея. - А сега? - Х-х-хващате т-т-трипер. - К-к-как-к-кво-о-о???!!!