Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибират един бандит в ареста за убийство на бабичка. В процеса на следствието се установява, че тоя е утрепал бабето, за да и открадне чантата, в която имало пет лева. На разпита следователя му вика: - Може ли да си толкова прост, бе! Да утрепеш бабичка за пет кирливи лева! - Ех, г-н следовател… Една бабичка - пет лева, две бабички - десет лева, а сто бабички, ааа?
Подсъдими 5,196 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо,имал да пише сьчинение за домашна работа, но не го написал. Госпожата, го вдига на дьската на другия ден, и му казва да си прочете сьчинението. Иванчо: -Два вьлка се ебали на лед. Госпожата: -Иванчо не е удобно. -Ми, госпожо как ще е удобно хлъзга се. Две мухи решили да си търсят късмета. На раздяла се разбрали след известно време да се видят пак и да разкажат как се е променил живота им. Видяли се след година и едната казала: - Живея на черноморието - слънце, море много е готино! Втората казала: - Аз съм в една казарма на север и е много студено! Живея в мустаците на един сержант! - Не! Иди в гащите на новаците! Те не се къпят, ще ти е топло и ще си в безопасност! Срещнали се след още една година и втората муха заразказвала: - Послушах ти съвета и наистина се настаних в гащите на един млад новак, но нещо стана, докато си спя, изведнъж светлина, нещо се случи... после съм припаднала. Когато се събудих се оказах в мустака на сержанта! Тя го извади бързо, защото го искаше преди да е омекнал. Започна да го ближе и да го лапа. Близа, лапа, близа, лапа ... Като видя, че вече свършва го налапа целия. Насладата беше върховна. Все пак тя обожава сладолед! Инструкторът по кормуване пита своя ученичка: - Какво ще направите, ако при скорост от сто километра отхвръкне едното колело? Жената се замисля и отвръща: - Няма да се притесня особено, имам резервно... Седят си двама борци в БМВ-то и единият казва на другия: - Чекай ти кажа една гатанка: - Бело, студено, през зимата се сипе на парцали. - Снег - Не Борчето мисли ама не може да се сети кое е тва... - Сети ли се? - Не. Пак не позна. Ще ти подскажа малко. Започва с ’С’ и завършва на ’очка’ . - Ми.. не знам :( - Снег бе браточка :) - Дай сега ще питам още една. - Бело, студено, сипе се на парцали през зимата... започва с ’С’ и завършва на ’ах’ Борчето пак мисли ама не може да се сети за отговора... - Сети ли се? - Не - Снег бе браточка нали ти казАХ!