Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ти само стани овца, вълци ще се намерят.
Бисери 3,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама канибали си говорят: - Обичам честните хора! - За закуска или вечеря? Христо Стоичков отива в един бар в Ню Йорк и казва на келнера: - Ей Ти! ... веднага му носят 8 чая. Оженили се бикът и козата и започнали да правят секс,цели четири дена. По едно време бикът рекъл,айде мила чао засега ,ще се видим след три дни.-Къде бе,мъжо командировка ли отиваш. -Не бе,минавам отзад! Ръководството на завода за компютри в Правец решило да направи тест на различни компютри и да ги сравни с родното прозиводство. На компютъра се задава въпроса: "Защо няма месо? Японският отговаря: Какво значи "защо"? Американският отговаря: Какво значи "няма"? Полският: Какво значи "месо"? Българският: А кой пита? Защо не се ожените, Холмс? - Защото, Уотсън, това създава купища проблеми. Ето ви например една логическа задача: на едната врата на къщата ви лае кучето и иска да го пуснете, а на другата чука жена ви, която си е забравила ключа и иска да й отворите. Кого ще пуснете в къщата по-напред? - Ами жена ми. - Неправилно, Уотсън. Трябва да пуснете кучето, защото то ще спре да лае като влезе.