Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В тревата имаше скакалец и без да искам го изпуших.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Подсъдими
В затвора пристига прясно осъден затворник. Надзирателят му връчва затворническото облекло и му посочва една врата: - Трябва да се изкъпеш. - Откъде накъде? - протестира затворникът. - Това го нямаше в присъдата!
Подсъдими
03.10.2017
3,358 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно джудже, като се прибирало вечер вкъщи, преди да си легне слагало под леглото си чаша с вода. Въпрос: Защо е правило така джуджето? Отговор: Къщата си е негова. Каквото си иска, това ще прави!
- Ей пич, знаеш ли коя жена е най-добрата маструбаторка?? - Не!! - Жената-програмист!!!? - Ъ, че то няма такава ве!!!? - Именно - затова все още сме на мода ние мъжете.
Иванчо се прибира един ден в къщи и отива при дядо си да му се похвали: - Дядо, на обяд помогнах на една баба да пресече улицата. - Браво бе, Иванчо, заслужи си 1 лев. На другия ден Иванчо отива отново при дядо си, но този път води и Марийка: - Днес двамата с Марийка помогнахме на една баба да пресече улицата. - Браво и на двама ви, заслужихте си по 1 лев. Марийка си тръгнала, Иванчо и дядо му останали на саме и дядото попитал: - Днешната баба толкова зле ли беше, че двамата трябваше да й помагате? - Не, просто бабата се дърпаше...
Веднъж един хипнотизатор се опита да ме хипнотизира, но нищо не се получи. И сега всеки път злорадо му припомням това, когато ходя всяка събота при него да му мия колата.
Мъжът никога не трябва да се оплаква от две неща: от жената и колата. Сам си ги е избирал!