Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бяла жена ражда негърче. Виждайки бебето в ръцете на акушерката, казва с усмивка: - Моят мъж ще е много доволен! Толкова обича черния хумор!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Билборд, наистина съществуващ на шосе във Франция: "Ако карате бавно, то ще видите нашето село - много е красиво. Ако карате бързо, то ще видите нашия затвор - много е гаден."
Бисери
03.10.2017
3,107 прегледа
Следващ →
Още вицове
Фермер решил да одведе 2-те си крави при съседския бик и да вземе сина си да види как стават нещата. Отиват те там, сядат двамата приятели на по чашка а детето остава отвън да гледа. След малко детето идва и вика: - Тате, тате бика наеба бялата крава. - Не говори така сине. - Скастрил го таткото. - Ще кажеш колтурно: Бика изненада бялата крава. Детето кимнало с глава и излязло пак отвън. След малко пак се връка и вика: - Тате, тате бика изненада черната крава и пак наеба бялата!
Вълкът, зайчето и хамстерът решили да отидат в Китай. Обаче трябвало да си измислят китайски имена. - Аз ще се казвам Вуй - решил вълкът. - Тогава аз ще се казвам Зуй - обадило се зайчето. - Аз в такъв случай никъде няма да ходя... - тъжно казал хамстерът.
На съседите им се роди бебе и сега и у нас има стена на плача.
Как започва библията за юристи? Новият Завет не отменя Стария...
- Защо се скарахте с мъжа ти? Все пак, едва вчера се оженихте… - Ами сама съди - какво да го правиш такъв? В олтара точно преди да ни сложат пръстените, се навежда и ми шепне на ухото: "какво имаме за вечеря?"