Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Животът е театър и всички ние сме артисти. Коя роля ще играеш зависи от теб!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Разправят, че жените харесват мъже в униформи. Три пъти излизам петък вечер с униформата си от Макдоналдс и три пъти без успех.
Бисери
03.10.2017
3,135 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато султана се връща неочаквано от командировка, гардеробите направо се чупят от мъже.
Двама приятели си говорят: - Пешо, след седмица се пенсионирам, толкова съм изморен, че първия месец от пенсията ще седна на люлеещия си стол и нищо няма да правя. - А после? - А после ще почна да се люлея.
Катаджия спира автомобил шофиран от мутра: - Вашите документи. - Немаш проблем, брато, земи.... - Трябва да огледам и колата. - Никви грижи, гледай.... - А сега отворете багажника. - Слушай, пич, че ти дам 10 бона, ако не ме караш да отварям багажника. - Отворете багажника. - Пич, давам 50 бона... - Отвори багажника, бе! - 100 бона... - Багажника! - 200 бона последно!? Катаджията вади пистолета, опира го в челото на мутрата и крясва: - Отваряй, бе! - Добре, добре, имаше възможност да вземеш 200 бона, нали? Ти отказа, нали? Ето ти багажника, моля... Мутрата отваря багажника, а вътре се търкаля една аптечка и резервна гума... Катаджията изумено пита: - За какво ми предлагаше тия пари, бе? - Абе пич, играехме си на “Риск печели, Риск губи”!
Тост: "Да пием за нашите врагове, на които Господ да даде и коли, и гаражи, и големи апартаменти, и вили. И навсякъде да имат телефони, и постоянно да звънят на полицията, на противопожарната охрана и в "Бърза помощ"
При венеролога: - Имате хламидии момиче. Но са много странни. Не се притеснявайте, лекуват се. Омъжена ли сте? - Не. - Постоянен партньор имате ли? - Може да се каже... - Трябва да ми го докарате, защото лечението се провежда едновременно. - Това е невъзможно докторе! - Виждам, че се срамувате и Ви е неудобно. Няма нищо страшно. Дайте ми телефона му и аз, като мъж и лекар ще обясня. - И това е невъзможно! - Ето, значи трябва да го доведете! - Не може докторе, догът ми е много плашлив и контактува само с мен...