Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Какво е теория на ОТНОСИТЕЛНОСТТА от гледна точка на мъжът? Когато един мъж си постави ръката върху горещ котлон за една секунда има чувството че е минал един час, когато обаче един мъж си постави ръката върху горещо/секси/ дамско бедро за един час има чувството че е минала една секунда!
Семейни 2,782 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж милионер при гадателка: - Представите си, влюбих се в 25 годишна, а аз съм на 65, но съм много богат! Как мислите, шансовете ми ще се увеличат ли, ако кажа, че аз съм на 55? - Шансовете ви се увеличат, ако кажете, че сте на 75! Трима престъпници са осъдени на доживотен затвор. Преди да ги затворят им позволили да вземат със себе си по една вещ. Пътуват те с автобуса към затвора и си разправят, кой какво е взел. Първият: - Аз си взех една китара. В затвора ще се науча да свиря и ще стана велик музикант... Вторият: - Аз пък си взех бои и четки. В затвора ще се науча да рисувам и ще стана велик художник.... Третият: - Аз си взех кашон тампони.... - Кво ще ги правиш тия тампони, бе??!! Третият показва една кутийка тампони и отговаря: - Ами на тях си пише... Щом си с тях, можеш да караш ски, да плуваш, да спортуваш, да скачаш с парашут, да танцуваш... В час на класния другарката задала на учениците следващия час да донесат домашният си любимец. Когато дошло време да проверява останала възхитена, имало кучета, котки, морски свинчета, хамстери, рибки, зайчета... Останал само малкият палавник Иванчо. - Иване бе, дай да видим какво си донесъл - казала даскалката. - Ееее другарко аз нямам домашен любимец - отвърнал той. - Е добре де нищо ли не носиш, нали не искаш двойка? - Амииии аз нося една много грозна жаба и ми е в джоба да не се вижда, но не мисля да я показвам на който и да било!!! След 10 минутно каране другарката Гъзибарска решила сама да извади жабата от панталоните на Иванчо. Бръкнала и възкликнала: - Уй, уй, уй! - Уй я! Жабата е у другия джоб! Разговор в лудницата. Докторът: - Погледнете наляво. Какво виждате? Пациентът: - Легло, прозорец. - Добре, изглеждате ми добре, ще взема да ви изпиша. - Легло, прозорец. - Хм, май по-добре да не ви изписвам… - Легло, прозорец. - Хм, май по-добре да не ви изписвам… - Легло, прозорец. - Хм, май по-добре да не ви изписвам… Адам пита Ева: - Ще се съблечеш ли сама или трябва да чакам до есента?