Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва „Разбойниците“? — Като донесат сметката, ще разберете.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мюсюлманите не работят петък, евреите - в събота, християните - в неделя. Хайде някой да измисли религия да не се работи в понеделник.
Бисери
03.10.2017
3,331 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек влиза в кабинета на шефа си, качва се на бюрото му и започва да танцува. В този момент влиза негов колега и му казва: - Стига бе Тошко! Пошегувахме се, не си спечeлил джакпота...
- Как мога да ти благодая за твоите отговори? - Спри да задаваш въпроси.
Две жени разговаряли. Едната казала: - Моят мъж е импотентен сто процента! ... - О, твоят е нищо - оплакала се втората - Защото моят е импотентен триста процента! - Как така триста процента? - учудена попитала първата. - Ами как! Стоте процента си ги има отдавна, но оня ден да вземе да падне от високо, счупил си всичките пръсти на ръцете и си прехапал езика! ...
Пенсионер се буди през нощта и гледа, че крадец рови по чекмеджетата из къщата. - Какво търсите? - пита пенсионерът. - Пари. - Моля, събудете ме, ако намерите някакви.
След тежка пиянска вечер нашият човек се събужда с ужасно главоболие и не помни нищо. Хваща телефона и се обажда: - Ало, Митко, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - На теб май ти хлопа дъската, а? Звъни пак: - Ало, Пешо, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - К`ви глупости ми говориш? Звъни трети път: - Ало, Ванка, пихме ли у вас снощи? - Пихме! - А у вас лимона подскачаше по масата? - Значи ти си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си?