При гинеколог отива млада дама. Съблича си блузката и на гърдите й има ясно отбелязана буква "О". Тя му обяснява:
- Приятелят ми учи в Оксфорд и е страшно привързан към тениската си. Не я маха дори когато правим любов.
На другия ден при същия гинеколог идва друго момиче, а на гърдите й отпечатана буквата "У". Той я пита какво е това и тя казва:
- Гаджето ми учи в Yale и не си маха тениската дори, когато сме заедно.
След седмица при гинеколога идва момиче на чиито гръб е отбелязана буквата "М". Той се усмихва й и казва:
- Сигурно имаш приятел в Michigan?
- А-а-а не... имам приятелка в Wimbledon!
- Докторе, нима във вашата болница няма лекарства за моето заболяване?
- Какво говорите! В нашата болница има толкова много лекарства, че за някои от тях все още не са се намерили заболявания!