Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Да се караш с началника си е все едно да се бориш в прасе в кочина : понякоя време забелязваш, че целия си в кал, докато прасето си прави кефа.
Бисери 3,306 прегледа
Следващ →

Още вицове

Местят зоопарка и за по-евтино наели самолет без екипаж. След излитането става свраката и влиза в кабината на пилота. Няма я доста време и Лиса решава да провери каква далавера има. Гледа свраката натиска бутони като дива. - Какво правиш, ма ? - Ебавам се! Лисицата си помислила: "Щом свраката може да се ебава, мога и аз". Дошла и баба Меца. Самолетът започнал да пада. Всички се панирали. А свраката, спокойно: - Ебавахте се, ебавахте се, а можете ли да летите? - Мамо, татко да не е взел заплата!? - Как се досети? - Мернах го в банята, че бръсне огледалото. - На какво си се одраскал? - На котката. (Корней Чуковски - "От две до пет") Фидел Кастро умрял. На извънредно заседание на ЦК трябва да бъде взето решение къде да бъде погребан. Един предлага мястото, където е започнала кубинската революция, друг - родната му къща да бъде превърната в мавзолей. Трети твърди, че е най-добре да го погребат в Йерусалим. - В никакъв случай! - подскачат останалите членове на ЦК. - Там вече един успя да възкръсне! Ако важен документ не бъде намерен за 30 секунди...той става непотребен!