Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама влизат в бара. Единият пита другия: - Какво ще пиеш? - Каквото и ти. - Барман, дай две бири. - Тогава и за мен две.
Пиянски 1,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. - Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! - Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб. Момче се връща в къщи и баща му го пита: — Обичаш ли майка си? — Да – отговаря детето. — Оставил съм ти малко в хладилника. Ако някога се реша да си увелича пениса, то ще е само, за да си отмъстя на спамерите. П.Л. ТраверсЗа мен няма отговори, а само въпроси и се радвам, че се появяват нови и нови въпроси. Аз не търся отговорите, тъй като смятам, че такива не съществуват. Щастлив съм да задавам въпроси. Презокеански кораб потъва. Единствените оцелели са американец, българин, руснак и негър. Доплували до единствената здрава лодка и се качили на нея. Но лодката се оказала триместна и започнала да потъва. Тогава българина и руснака извикали: - Негъра да скача във водата. - Не може така протестира американеца Нарушава се Женевската конвенция за човешките права. Трябва да теглим жребии, кой да се жертва заради другите. - ОК съгласил се руснакът. Ще ви задам по един въпрос. Който отговори правилно - остава в лодката, който не знае - скача в морето при акулите. Всички се съгласили и руснакът задава въпрос на американеца: - Кой спечели Втората Световна война? - Русия. - Правилно. Пита българина: - Колко жертви даде Русия във Втората Световна война? - Десет милиона. - Правилно. Накрая руснака се обръща към негъра: - А сега ти! Имената и адресите на загиналите... Поименно!