Две блондинки отишли на пазар. След като се върнали, видели че ключовете на колата са на таблото. Мъчили се да отворят, но нищо. Едната видяла, че се задава буря и казала:
- Бързо да направим нещо, защото съм забравила шибидаха отворен.
Пациент изскача от операционната зала. Наблизо минавала една сестра и попитала:
- Защо бягате?
Пациентът отвърнал:
- Защото старшата сестра каза: \"Не се притеснявайте! Операцията на апендицит е много лесна!\". Но тя каза това не на мен, а на лекаря, който ще ме оперира…