Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
НДК. Концерт на Мерилин Менсън. От залата излиза един човек и псува: - Мамка му, вече канят от чужбина какви ли не - ще кажеш, че в България си нямаме изроди!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
За жената бижутерийния магазин е край на депресията. За мъжа е началото.
Бисери
03.10.2017
3,117 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две мутри на лов - Жоро и Пешо. Жоро стреля, но без да иска прострелва Пешо, обажда се на бърза помощ и казва: - Мисля че приятелят ми е мъртъв! - Успокоите се, сигурен ли сте, че е мъртъв? Жоро грабва пушката, чува се "Бум"! - Сега вече е мъртъв! Какво да правя?
Лятото започна....започнаха и ремонтите по пътя за морето...
Жена прави сладки за първи път в живота си. Тя и мъжът и ги опитват... - Скъпи, колко ли биха ми дали, ако започна да ги продавам? - Може би десет години, но без никакво право на обжалване!
Чукам, влизам, отварям, гледам - то заключено. Обръщам се и какво да видя - трима седнали прави играят четворка белот, единия ми подава стол и ми казва:"Седни на земята". Гледам аз на прозореца едно бяло петно се чернее. Бъркам в единия джоб - няма нищо, бъркам в другия - няма нищо, викам си: "Тука има нещо-о-о"
Голяма група руски войници в покрайнините на Киев 2022 се движат по пътя, когато чуват от една малка височина - "Един украински войник е по-добър от 10 руски". Командирът праща 10 войника да идат да видят. Чува се престрелка и пак - "Един украински войник е по-добър от 100 руски". Командирът праща 100, пак престрелка и отново същият глас - "Един украински войник е по-добър от 1000 руски". Командирът изпраща 1000, престрелки, и един руски войник се довлачва на обратно и казва - "Недей да пращаш повече хора, това е капан! Не е един - двама са"