Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат Радио Ереван: - Българите могат ли да донесат пръст от луната? Отговорът на радиото е: - Могат, ама среден...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Открих повреда в автомобила ви, мадам. - Какво има? - Късо съединение. - Ами, удължете го де!
Разни
03.10.2017
1,918 прегледа
Следващ →
Още вицове
Таралежът: "Ще те спукам!" Четката: "Само да не ме сцепиш, че ще ме хвърлят!"
Във влак пътували лисицата, вълкът и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: - Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казва: - Дайте тогава по 2 лв. След малко се връща пак и пита: - Има ли тарикати? Пак мълчат всички. - Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълкът станал и извикал: - Аз съм тарикат. Тогава зад заека се показала мечката и казала: - За тарикати по 4 лв!
Между блондинки: - Защо дойде на купона с превръзка на окото? - Не успях да го гримирам!
От новините: - И сега единствената добра новина - нашето предаване е към края си.
Действието се развива в лудницата на 4-ти километър.<BR>Двама луди си седят на пейката, а единият седнал на вестник. Минава фелтшерът :<BR>- Как сте господа?<BR>- Добре.<BR>- Защо си седнал на вестник?<BR>- За да съм по-високо от другите!<BR>След една седмица боядисали лудницата червена и лудите я изяли. Оправили я, но я боядисали зелена.<BR>Минава фелтшерът и вижда как са се събрали около нея и им течат лигите.<BR>- К’во прайте бе момчета - чакаме да узрее!<BR>Късно следобед минава на проверка доктора и пита как са след лекарството.<BR>- Ти как си?<BR>- Добре.<BR>- А ти как си?<BR>- Господ ми каза да не казвам!<BR>В този миг един се отвива от одеалото и казва:<BR>- Нищо не съм му казвал Бе!!!!!