Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Открих повреда в автомобила ви, мадам. - Какво има? - Късо съединение. - Ами, удължете го де!
Разни 1,918 прегледа
Следващ →

Още вицове

Таралежът: "Ще те спукам!" Четката: "Само да не ме сцепиш, че ще ме хвърлят!" Във влак пътували лисицата, вълкът и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: - Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казва: - Дайте тогава по 2 лв. След малко се връща пак и пита: - Има ли тарикати? Пак мълчат всички. - Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълкът станал и извикал: - Аз съм тарикат. Тогава зад заека се показала мечката и казала: - За тарикати по 4 лв! Между блондинки: - Защо дойде на купона с превръзка на окото? - Не успях да го гримирам! От новините: - И сега единствената добра новина - нашето предаване е към края си. Действието се развива в лудницата на 4-ти километър.<BR>Двама луди си седят на пейката, а единият седнал на вестник. Минава фелтшерът :<BR>- Как сте господа?<BR>- Добре.<BR>- Защо си седнал на вестник?<BR>- За да съм по-високо от другите!<BR>След една седмица боядисали лудницата червена и лудите я изяли. Оправили я, но я боядисали зелена.<BR>Минава фелтшерът и вижда как са се събрали около нея и им течат лигите.<BR>- К’во прайте бе момчета - чакаме да узрее!<BR>Късно следобед минава на проверка доктора и пита как са след лекарството.<BR>- Ти как си?<BR>- Добре.<BR>- А ти как си?<BR>- Господ ми каза да не казвам!<BR>В този миг един се отвива от одеалото и казва:<BR>- Нищо не съм му казвал Бе!!!!!