- Ало! Ало! Помогнете, счупих ръка.
- Аз съм доктор, но на юридическите мауки - адвокат. Объркали сте, лекар ви трябва.
- Не съм объркал. Не съм счупил моята.
"Вървя си аз по улицата вчера, и гледам - чудно красива девойка. Реших да се запозная, а тя - кой знае защо - се развика и избяга с писъци.
Жалко, че бях пиян като мотика и не можех да говоря, иначе щях да й обясня защо съм целия насинен и дрехите ми са в кал, и къде съм намерил ножа..."