Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек е онова, което му остава след като е изпил всичко.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бизнесмени
-Любимото ви печатно издание? -Парите
Бизнесмени
03.10.2017
6,580 прегледа
Следващ →
Още вицове
Червената шапчица, Ги дьо Мопасан Вълкът я срещна. Той я изгледа с оня особен поглед, който опитният парижки развратник хвърля на провинциалната кокетка, която все още се преструва на невинна, ала той вярва на невинността й не повече от самата нея и вече сякаш виждаше как тя се разсъблича, как фустите й една по една падат и тя остава само по риза, под която се очертават сладостните форми на тялото й.
Две блондинки се говорят. Едната казала: - Вчера си направих тест за бременност. Другата попитала: - Е, трудни ли бяха въпросите?
Лети самолет. Изведнъж се чува някакъв неприятен звук. Излиза стюардесата и съобщава: - Моля, не се безпокойте, отказа ни единия двигател, но няма нищо страшно, ще долетим на другите два, но ще закъснеем един час. Минава половин час, отново неприятен звук. Стюардесата: - Не се безпокойте, отказа втория двигател, ще долетим и на един, но ще закъснеем три часа. След още малко време - пак онзи звук. Стюардесата: - Е, отказа ни и последния двигател... Недоволен глас от задните редове: - И сега какво, цялата нощ ли ще летим!?
- Колега,честита първа операция! - Операция ли?!?Аз си мислех,че е аутопсия...........
Иванчо и Марийка учили в едно и сащо училище. Всеки ден след училище те отивали до едно дърво и Иванчо казвал: - Ако се качиш до горе ще ти дам една стотинка. Марийка се качвала и така всеки ден. Накрая майката на Марийка разбрала каква е работата и казала на Марийка: - Иванчо го прави само и само да ти гледа гащичките. На следващия ден станало пак сащото и майката на Марийка и казала: - Нали ти казах какво иска Иванчо? А Марийка отговорила: - Спокойно мамо, този път бях без гащички.