Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момче вижда баща си да пие ракия от шишето и го пита: - Тате, защо пиеш ракията от шишето? - Защото не можах да намеря подходящо буре, татиното.
Пиянски 1,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж седи в бар. Влиза монахиня, която отива при него и му казва: - Как не ви е срам да седите в това място на порок и разврат? - Но тук няма никакъв разврат, сестро ... - Анна - гневно го допълва монахинята. - Да, сестро Анна, тук няма разврат. Аз просто си седя и пия. - Това е противно на Бога. - А вие откъде знаете, опитвали ли сте някога? - Ами не... - Тогава как може да го твърдите, сега ще ви почерпя една водка, за да опитате. - Не, не може, какво ще си кажат хората ако ме видят да пия... - Ще помоля бармана да ви сипе в чаена чаша. Монахинята се съгласила макар и трудно. Отива мъжът на бара и казва на бармана: - Две чаши водка, но ако може едната да я сипете в чаена чаша. Барманът възкликва: - АМА КАКВО, СЕСТРА АННА ПАК ЛИ Е ТУК?!?! Едно момче стои на тротоара. Минава възрасна жена и го пита: - Момче защо пиеш и пушиш сега трябва да си на училище? А момчето отговаря: - Абе да си виждала пет годишни да ходят на училище. Една блондинка отива на първа среща.Както обикновено след вечерята те отиват в апартамента му.Още с влизането те започнали да се любят.Вече свършили и блондинката като добре възпитано момиче влиза да се къпе.Докато мъжът се оправял чул блондинката да жика: - Милоооо,имаме ли друг шампоааан? - Не!но защо ти е?на този какво му има?! - Ами нищо просто тук пише за суха коса,а пък аз мойта вече я намоктих Седи си Генко с една бутилка водка и пие. Някой го пита: — Това ли ти е единствената утеха в живота? — Не! Вкъщи имам още четири бутилки. Седи един на пейка и мисли, съседът го пита: - Какво си се замислил така, съседе? - Ами, седя и се чудя. - Защо се чудиш? - Вчера бяхме на сватбата: мен ме набиха, жената я изнасилиха... а сега ни канят да пийнем против махмурлука, жена отиде, а аз се чудя...