Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена отишли на опера. Жената по едно време го бута: - Гледай, този до нас спи! - И за това ли ме будиш?
Семейни 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

Eдин блондинка си купила къща, но не знаела как да я кръсти. Един ден на пазара чула "гащи" и кръстила къщата си гащи. След време си купила от пазара куче и решила да го кръсти на първата дума, която чуе. Чула "дупе" и така кръстила кучето. След няколко дни й дошли гости. Тя отворила вратата и поканила гостите: - Заповядайте, влезте в моите гащи! Дупето не хапе! Мъж и жена си говорят: - Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? - Защо така мислиш? - Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?" Умряли в един ден един поп и един шофьор, качили се заедно при Свети Петър, за да влезнат в рая… - Накъде бе попе, ти си за ада бе, само шофьорчето е за тука! - казал Свети Петър. - Ама, аз такова нали съм божи служител, аз нали таковата се молих… - заоправдавал се попа. - Знам те аз тебе, докато в твоята църква всички спяха, в неговия рейс всички горко се молеха… Какво е общото межде пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдика толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси... Решили да направят статистика на доходите на три професии - полицай, лекар и митничар. Попитали полицая: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 7-8 месеца. Попитали лекаря: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 3-4 месеца. Попитали митничаря: - За колко време ще си купите "Форд"? Митничарят помислил, помислил и казал: за 18 месеца. - Как за толкова много време? - Ами "Форд" да не е малка компания?