Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жалко, че нашият президент не пие. Можеше поне за нещо да го харесвам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж и жена отишли на опера. Жената по едно време го бута: - Гледай, този до нас спи! - И за това ли ме будиш?
Семейни
03.10.2017
3,130 прегледа
Следващ →
Още вицове
Eдин блондинка си купила къща, но не знаела как да я кръсти. Един ден на пазара чула "гащи" и кръстила къщата си гащи. След време си купила от пазара куче и решила да го кръсти на първата дума, която чуе. Чула "дупе" и така кръстила кучето. След няколко дни й дошли гости. Тя отворила вратата и поканила гостите: - Заповядайте, влезте в моите гащи! Дупето не хапе!
Мъж и жена си говорят: - Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? - Защо така мислиш? - Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?"
Умряли в един ден един поп и един шофьор, качили се заедно при Свети Петър, за да влезнат в рая… - Накъде бе попе, ти си за ада бе, само шофьорчето е за тука! - казал Свети Петър. - Ама, аз такова нали съм божи служител, аз нали таковата се молих… - заоправдавал се попа. - Знам те аз тебе, докато в твоята църква всички спяха, в неговия рейс всички горко се молеха…
Какво е общото межде пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдика толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси...
Решили да направят статистика на доходите на три професии - полицай, лекар и митничар. Попитали полицая: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 7-8 месеца. Попитали лекаря: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 3-4 месеца. Попитали митничаря: - За колко време ще си купите "Форд"? Митничарят помислил, помислил и казал: за 18 месеца. - Как за толкова много време? - Ами "Форд" да не е малка компания?