Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри слизат от мерцедес пред изложбена зала.Влизат вътре и виждат една картина. Викат човека, който работи и го питат: - Колко струва? - 200 000, но не се продава. - Ще ви дадем 2 пъти повече. - Е, добре. Излизат и единият казва: - Добре, брато, купихме картичката, сега да купим и подаръка.
Борци 4,142 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един габровец отива при зъболекаря: - Докторе, колко ще струва вадене на зъб мъдрец? - Ами 60 лв. - Много скъпо бе... няма ли начин да се мине по-евтино? - Е, ако е без упойка - ще струва 50 лв. - Пак е много - не може ли още да намалиш ? - Е, ако не си използвам инструментите... да, ако донесете вие клещи, ще струва 40 лв. - А още по евтино няма ли начин? - Е, ако ви го вади някой от моите студенти-стажанти, ще ви дойде към 20 лв. По-евтино не знам как да стане... - Ох... добре! Запишете един час за жена ми утре! Баба и дядо. Дядото: - Ех, едно време какви цици имаше - бяха като възглавници, а сега са като калъфки! А бабата: - Да, едно време ти имаше пистолет, а сега само кобурът ти остана! Какво получи момчето без ръце за коледа? - Ръкавици..... шегувам се, още не е отворил подаръка. Влюбени се разхождат вечер под лунната светлина. Изведнъж, гледайки към звездното небе, момичето пита с нежен глас: -Скъпи, знаеш ли къде е Голямата мечка? Младежът с раздразнен тон отвръща: -Скъпа, огледай се, виж колко прекрасна е нощта! Защо отново искаш да си говорим за майка ти? - Скъпи, искаш ли да се оженим? След като се оженим, ще споделям с теб всички тревоги и грижи… - Ама аз нямам тревоги и грижи? - Е, аз нали за това казвам - \"след като се оженим\"…