Да не вкараш един гол на Айдук Ула за 209 минута игра... БЕЗЦЕННО
Да се оправдаваш със съдията след всяка загуба... БЕЗЦЕННО
Да се оправдаваш, че си продал титлата... БЕЗЦЕННО
Да паднеш от Бешикташ 2:0, а в същото време да злобееш за загубата на Левски от Барселона 5:0 и да те е яд че Левски е в лигата... БЕЗЦЕННО
Има загуби, които се обясняват със малкия потенциал и слабата игра на отбора...
ЗА ВСИЧКИ ДРУГИ ЗАГУБИ ИМА... ФЕНОВЕ НА ЦСКА
Борчага кара с превишена скорост и ченге го спира:
- Талона, моля - казало ченгето.
- Ела, да ти го дам на прозореца - отвърнал борчагата. Ченгето си подало главата и борчагата я защипал с прозореца. После
излязал от колата и му смъкнал гащите и накрая потеглил.
Едно дете гледало отстрани и полицаят го питал:
- Ей, дете, видя ли му номера?
- Аз такъв номер и в цирка не съм виждал! - отвърнало детето.