Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещат се двама приятели: - Здрасти Жоре, с кво ще се похвалиш? - Абе, запознах се с една мадама - много я бива… в готвенето. И освен това обича да пазарува и да шета! - Ей Жоре, ако се навие да хвърля и кофата - направо я вземай!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Офис служителите от безделие почват да мислят креативно.
Професионални
03.10.2017
2,907 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кандидатстуденски бисери:Камилите издържат дълго в пустинята, защото имат вода в бъбреците.
Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили!
Иванчо казва на майка си: - Мамо, дай сладолед. - Няма да ти дам, скоро ще обядваме. Излез и си поиграй малко. - Няма никой навън, за да си играя. Дай сладолед. - Няма да ти дам. Играй си вкъщи. - Добре, ама играй с мен. На майка и баща. - Уф, че си и ти. Добре, ти си бащата, аз съм майката. - Ето аз се връщам от работа: "Кво си седнала? Я си вдигни задника накрая и дай един сладолед на детето."
- Защо във вашият парашутен клуб има много повече нещастни случаи, отколкото във всички други клубове? - Знаете ли, нашият инструктор е много обидчив.
Възрастна дама пристига в аптеката и пита: — Имате ли ацидиум ацетилосалицилум? — Аспирин ли искате? — Да, все забравям как се казва!