Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умиращ старец се изповядва: - Половината си живот бях пияница и пройдоха... пиех, биех се, по жени ходех, изпуквах всичките си пари на хазарт, за една стотинка полезна работа не съм свършил... - А другата половина? - А през другата половина на живота си се занимавах с глупости.
Пиянски 1,313 прегледа
Следващ →

Още вицове

На златна сватба мъжа подпийнал се хвали пред приятели: - Ех, ако знаехте, на колко мъже съм сложил рога! Жената дочува и мърмори: - Хм, а аз само на един... Двама приятели завършват военно училище в Русия. Единият получава назначение на юг, а другият близо до полярния кръг. Като добри приятели те си пишат редовно: - Жега. Продадох малко оръжие. Купих си кола. - Студено е. Пия. - Продадох един влак боеприпаси, купих си къща и вила. Ще се женя. - Студено е. Пия. - Ревизия. Арестуван съм. Всичко ми конфискуваха. Жената ме напусна. - Продадох празните бутилки. Купих си кола, къща, вила и се ожених. Студено е. Пия. Срещнали се двама приятели след много години.Единия попитал другия: -Здрасти наборе, как си? Като те гледам, още хляб има в тебе! -Абе то хляб има,ама салам вече няма... Българин и американец се хванали на бас, кой пръв ще си построи къща. Американецът си отишал в Америка, а българинът останал в България. След две седмици разговарали: - Още пет дни и съм готов! - казал американецът. - Още пет документа и започвам! - казал българинът. Напразни подозрения няма. Има само преждевременни и закъснели...