Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две пъпки си говорили: - Мило, хайде вечерта да излизаме!
Тъпизми 1,685 прегледа
Следващ →

Още вицове

Интересно дали в нощта преди края на света ще има телевизионно поздравление на президента? - Защо някои свършваме бързо? - Бързаме да разкажем на приятелите си. - Докторе, не знам какво да правя. Мъжът ми ме хвана с любовник и от тогава заеква. - Елате утре и доведете съпруга си. Ще пробваме с метода клин- клин избива. На другия ден жената идва с мъжа си при доктора и той се обръща към него: - Сега ще ми казвате всичко, което правя с жена ви. - Д-д-добре. - Какво правя сега? - С-с-събличате жена ми. - А сега? - Л-л-лягате върху нея. - А сега? - Х-х-хващате т-т-трипер. - К-к-как-к-кво-о-о???!!! - Докторе, защо резултатите от изследването ми са толкова лоши ? - Колко платихте за тях? - Сто лева! - Е, драги, добрите резултати струват много повече! Една жена отишла на сексолог и започнала да му се оплаква: - Докторе, мъжът ми има проблем, вече не може да правим секс, и ако можете да ми помогнете, ще ви платя, колкото поискате. - Добре, госпожо, ето ви тези хапчета, давайте му по едно преди ядене и всичко ще е наред. На другия ден двамата пак се срещнали и докторът попитал дали са помогнали хапчетата. - О-о-о, и още как - казала дамата - да знаете, докторе, аз му дадох две хапчета, да съм сигурна, че ще подействат, и тъкмо започнахме да обядваме, и като ме хвана и ме метна на масата, и такъв секс правихме ... - Как, направо на масата ли? Не ви ли беше неудобно? - попитал доктора. - Е да, ние сигурно няма да ходим вече в този ресторант.