Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Плутон, всъщност е обикалащ около слънцето отряд британски войници, от времето на Войната за независимост на САЩ, която Чък Норис е изпратил в космоса след като е нанесъл удар в муцуната с ритник със завъртане.
Любими Герои 3,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка си кара колата из града и на един светофар малко циганче почиства предното стъкло на колата. Платила му едно левче, но на следващия светофар гледа пак същото циганче и пак чисти! Когато видяла циганчето и на третия светофар отворила стъклото и го попитала: - Ще ти дам десет лева, ако ми кажеш как успяваш да си преди мен на всеки светофар? - Како, ако ми дадеш двайсе лева, ще ти кажа как да излезеш от кръговото... Мъж се обува за работа, жена му стои а антрето, изпраща го.. - Какво ме зяпаш сякаш не на работа отивам, а по жени! - Като ти гледам скъсаните чорапи, съм сигурна, че отиваш на работа! МВР уточнява, че задържаният полицай за опит за кражба от банка не е бил на смяна, т.е. няма конфликт на интереси...Полицаят ще бъде пуснат под гаранция, за да може да се върне на работа. Иванчо седи на първия чин. Учителят пита децата: - Деца какви възбуждащи средства познавате. Децата вдигат ръка. - Кафето - казва Марийка. - Браво! - Чая - казва Петърчо. - Браво! - Алкохолът - казва Стоян. - Да, ама в малки количества... Остава само Иванчо с вдигната ръка. Няма как и учителят го вдига. - Жените, господин учителю. - Марш навън! И утре да не идваш без баща си! На другия ден Иванчо е седнал на последни чин. Учителят го пита: - Иванчо, ти каза ли на баща си? И защо си седнал на последни чин? - Казах му, г-н учителю. Ама той ми каза: - Щом за твоя учител жените не са възбуждащи, значи той е педал и ти стой по-далече от него! - Сине, как се казва директора на училището ти? - Не знам. - А фамилията на класната ти? - Не помня. - Ама си и ти! На 15 години си, а само:"не знам, не помня!" Надявам се, че помниш поне в кой клас учиш? - В трети "Б". - Слава Богу! А аз мислех, че си пълен дебил...