Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: - Момчета, да имате кибрит? - Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? - Да, заповядайте. - Мерси. - Няма защо. Как я карате тука? - Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи... - Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! - Абе мани, не е истина! - А и цените тая година са едни. Дееееа техната... - Мдааа, така си е.... - Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави.
Тъщи 4,708 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се готви да лети за първи път със самолет и нервно говори със стюардесата: - Давате ли на всички пътници парашути? - Не, не е необходимо. - Как да не е необходимо? Преди време пътувах с кораб и там, на всички пътници дадоха спасителни жилетки, а предполагам, че хората, които умеят да плуват са повече от тези, които умеят да летят... В ресторанта влизат лъв и заек. - За мен моркови и зеле - поръчва заекът. - А вашият приятел не е ли гладен? - пита сервитьорът. - Ако беше гладен, щяхме ли да стигнем до ресторанта и двамата? Отчаян мъж си поръчва кафе на бара в едно заведение... Изпива го и след малко си поръчва още три... След тях още 5 и така докато затвори бара. На другият ден рано сутринта телефона му звани: - Господине, обажда се барманът от снощото заведение... Искам да ви питам какво да правим с инвалидната количка, която снощи забравихте не бара!!! Ало, Народното събрание ли е? - Да. - Искам да питам, какво ми е необходимо, за да стана депутат. - Ти луд ли си? - Да, а някакви други условия има ли? За изгубени или продадени вещи гардероба не носи отговорност.