Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион".
"Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка.
"Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко.
"Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето.
Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца.
- Ти що не пишеш, бе, Иване?
- Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо….
Един гепил една - разбира се от гепи ме, допаднали си, срещнали се дори свършили работа и мацката доволно обявила
- Скъпи супер си като Puegeot - той се зарадвал и попитал
- Като лъвчето от емблемата ли?
- Не! Ти си ми триста и седмият!