Съчинението на тема "Как изкарах лятото", написано от Иванчо започва така:
"За през ваканцията заминах на село при баба. Там бяха и две осмокласнички Кети и Ваня...Госпожо, ако искате четете нататък, но после да не кажете, че не съм ви бил предупредил..."
В полицията:
- Защо искахте да убиете тъща си?
- По съвет на психиатъра.
- Моля?
- Бях много изнервен. А психиатърът ме посъветва да отстраня причината за неврозата си...