Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зетят лежи по гръб на сянка и дреме. Идва тъщата: - Зетко, сучпила се е оградата, ще я поправиш ли? - Мен какво ми дреме? Къщата е твоя, оправяй се. На другия ден: - Зетко, чешмата капе... - Мен какво ми дреме? Къщата е твоя, оправяй се. Това се повтаряло много пъти и накрая на тъщата й писнало и приписала къщата на зетя. Отива пак един ден: - Зетко, плочките тука са за сменяне... - На теб какво ти дреме? Къщата си е моя...
Тъщи 4,986 прегледа
Следващ →

Още вицове

Истински случай от снощи (23.08.04) Телефона звъни към 22часа и малко. Вдигам, а отсреща: - Стефка? - Моля? - Стефка търся. - Аа, имате грешка сигурно. - Така ли? - Да, кой номер избирате? - 9786523... - Нее, тук е 9786522. - Ами тогава Галя дали е там? - Ама грешка имате! Така приключи разговора и после много се смях! Блондинка отива на преглед при гинеколог. - Докторе, бременна съм в трети месец, а нямам корем... Докторът: - Портокали ядете ли? - Не, а трябва ли? - Трябва! След три месеца, блондинката отново е на преглед. - Докторе, вече съм в шести месец, а още нямам корем. - Банани ядете ли? - Не, а трябва ли? - Трябва! След три месеца, блондинката пак е на преглед. - Докторе, вече ще раждам, а корем нямам... - Абе, вие секс правите ли? - Не, а трябва ли? Катаджийска кола се забива в дърво до пътя и излизат двама катаджии. - Пешо, толкова бързо никога не сме били на мястото на произшествието. Учителката пита: - Кой знае защо щъркелите отлитат през зимата в Африка? Марийка: - За да имат и негрите деца... Два бика си стояли на хълма и гледали в низината стадо крави пасели , по младия бик казал: -Тате хайде на бегом и да на е/беме по една крава. Бащата проговорил: -Не сине, ще слизаме бавно и ще на е/беме всички крави.