Една вечер два скелета се возят на мотор.Минавайки покрай гробищата возещият се казва на каращия:"спри за малко,ако обичаш,сега се връщам" и хлътва в гробищата.След малко идва,влачейки една надгробна плоча и казва:"извинявай,исках да си взема документите,че нещо много ченгета са плъзнали днес".
На един човек му писнало от тъща му и я убил.
Адвокатът, който го защитавал пред съда му казал, че за това деяние ще му дадат вероятно доживотна присъда, но ако убие и неговата тъща (на адвоката) ще му издейства условна присъда. Така и станало; човекът убил адвокатската тъща, а адвоката уредил условната присъда.
След края на делото, съдията, който познавал адвоката от по-рано го извикал при себе си и го попитал какъв му е обвиняемия, че го е защитавал като роден брат. Адвокатът му обяснил каква е работата. Тогава съдията казал:
- А бе, защо не ми каза по-рано. Да беше убил и моята тъща, пък щяхме да си го оправдаеме човека.