Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един пиян човек си карал колата и се блъснал в един стълб. Доктора го пита: — Как се блъснахте в права магистрала без нито 1 кола да има? — Както си карах колата едни стълбове почнаха да пресичат и един не успя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Луди
Луд тегли въже зад себе си. Един полицай го вижда и пита: - Ей, ти защо дърпаш това въже? - Ами, ти какво искаш - да го бутам ли!
Луди
03.10.2017
2,359 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чукча отива на фотограф и го моли да му направи снимка, както седи зад едно дърво. - Как зад дърво, бе, защо зад дърво, нищо няма да се вижда от тебе??!! - крещи фотографа. - Представи си само, - обяснява чукчата, - получава мама моята фотография, гледа я и си казва: “А къде е моят син, чукча?”. И тук аз изскачам иззад дървото и казвам: ” Ето го, куку!”
Госпожата по математика към говорещия клас: - Имайте търпение, деца.. свършвам!
- Вчера бях с жената на кино, а до мен седна хубаво момиче... - Провървяло ти е, а можеше да се случи обратното.
Две секретарки обсъждат началниците си. - Как е твоят шеф, добър ли е? - Да, много. Преди месец ми подари брилянтово колие, неотдавна - кожух от лисици, а вчера поиска ръката ми! - Виж го ти, гадината - вече започнал да икономисва!
Вълкът среща заека да бяга из гората с една уредба в ръцете, и го спира: - Къде бягаш с тая уредба, бе? - Ами, да ти кажа Вълчо, преди малко Лиска ме покани у тях! Ама то какво да ти кажа..... постелила едни розови чаршафи, запалила едни ароматизирани свещи..... голяма чудо! И, моля ти се, легна на леглото, разчекна се и вика "Зайо, вземи от мен най-ценното ми!" - И ти какво, взема урудбата и хукна ли, бе идиот? - питал го вълкът - Много си глупав, бе! - Ти като си по умен върви вземай секцията, от дъб е!