Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млада жена казва на мъжа си: - Скъпи, изял си първата мусака, която съм приготвила в живота си. Утре ще направя пак. Хареса ли ти? Кажи ми! Моля! Кажи каквото и да е! Поне една дума! Поне дай признак на живот!
Младоженци 2,911 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена се връщат от погребение на тъщата в крематориум. Жената казва: - Нека сложим урната с праха на мама на пианото. Тя толкова обичаше да ме слуша как свиря... Нека ми се порадва още. Мъжът: - По-добре да сложим праха в пясъчния часовник, да свърши малко работа и тя поне след смъртта си. Жените мазохистки са най-добрите домакини. Те са вързани или за къщата, или за кревата. - Защо на жените не им е приятно да им задават въпроси за възрастта им? - Защото бързо им изтича срока на годност... Мъжа: - Сладка писанке, къде си? Жената: - Тък съм, скъпи! Мъжа: - Скрий се, търся котката! Значи събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя: - На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше. После заразказвала майка й: - Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще. Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка: - Ами, започнала бабата, моята най-голяма болка беше вчера. Всички започнали да я питата: - Е как така вчера бе? - Еми, ей така, отвърнала бабата, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата.