Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Фил Невил посетил местната църква и попитал пастора: - Отче, кажи ми, грях ли е да играя футбол в неделя? - Синко, като те гледах по време на мача, мисля, че за теб е грях да играеш в който и да е ден.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Купих в магазина бензинова резачка и хокейна маска. Странно защо, но на касата ме пуснаха без да си чакам реда.
Бисери
03.10.2017
3,266 прегледа
Следващ →
Още вицове
Врачка спира диригент на улицата и почва да му гледа на ръка. Вижда, че той утре ще умре, но не знае как да му го каже. - Ъъ, батее, абе ти с тая ръка много хора ръководиш, командваш. - Да, вярно е, аз съм диригент. - А така, диригент, диригент, ма ти и на оня свят пак диригент ша бъдеш, небесния хор ша дирижираш, бате. Диригентът много се зарадвал и казал: - Е, тогава отивам да репетирам, за да не се изложа на оня свят. - Аа, не може бате, нема време, утре почваш!
Когато кравите станат по-красиви от жените - Значи си в Швейцария.
Върви си Червената шапчица из гората, а насреща й излиза вълкът. - Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората? - Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам секса...
Двама наемни убици седят на един покрив със приготвени снайпери. Единия въздъхнал и казал: - Просто е възмутително, колко поевтиня човешкия живот!
Един човек отишъл при свети Петър и му казал: - Св. Петре съгреших. Св. Петър: - Е как бе? - Срешнах дущерята на попа, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. Св. Петър: - Е, добре ще си затвора едното око. - Да ама аз съгреших и със жената на попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. - Еее, добре де ще си затвора и другото око. - Да ама аз съгреших и с попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума.... Св. Петър - Аиде, влизай, влизай, че много се заприказвахме!