Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дебелите хора са добри, защото са прекалено меки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Питат радио Ереван: - Кое му е най-лошото на комунизма? Радио Ереван отговаря моментално: - Това, което идва след него!
Радио Ереван
03.10.2017
3,602 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един скинар хваща златната рибка. Тя проговаря: — Моля те, моля те, пусни ме а аз ще ти изпълня три желания! Скинарът я хвърлил на земята и стъпил отгоре с кубинката: — Не може! Ти си жълта! – и я размазал.
Двама пацифисти стоят в кафене. При тях идва сервитьорката: - За мен един доматен сок, моля! - поръчал единият. Другият възмутено възкликнал: - Какво?! Ще пиеш кръв от мъртви домати?!
Из дневния режим на пенсионера: - 5.00 - пишкане - 6.00 - акане - 7.00 - събуждане
Съпруга на пациент към доктора: - Но разбира се, че няма да го карам да се вълнува. Само ще го помоля да си напише завещанието.
Влиза американец в един бар: - Двойно уиски! - Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката. - Нищо, нямаш проблеми! Изпил си американеца уискито, но нямал пари и затова си сложил ръката на барплота и казал: - Ето, режи! Повече тази ръка няма да пипне алкохол! След малко влиза един руснак: - Водка! - Да, ама е много скъпо. - Нищо, ти не се притеснявай! Изпил си водката ама нямал пари, затова си подал ръката и казал: - Ето режи, повече няма да посегна към алкохола. Влиза след малко българин. - Дай една ракия. - Скъпо е. - Абе дай една ракия ти казвам! Дала му барманката, той си изпил ракията ама нямал пари. Извадил си оная работа и казал: -Ето! Барманката притеснено попитала: - Ама да режа ли? - Как ше режеш ма? Духай!