Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питат радио Ереван: - Кое му е най-лошото на комунизма? Радио Ереван отговаря моментално: - Това, което идва след него!
Радио Ереван 3,602 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един скинар хваща златната рибка. Тя проговаря: — Моля те, моля те, пусни ме а аз ще ти изпълня три желания! Скинарът я хвърлил на земята и стъпил отгоре с кубинката: — Не може! Ти си жълта! – и я размазал. Двама пацифисти стоят в кафене. При тях идва сервитьорката: - За мен един доматен сок, моля! - поръчал единият. Другият възмутено възкликнал: - Какво?! Ще пиеш кръв от мъртви домати?! Из дневния режим на пенсионера: - 5.00 - пишкане - 6.00 - акане - 7.00 - събуждане Съпруга на пациент към доктора: - Но разбира се, че няма да го карам да се вълнува. Само ще го помоля да си напише завещанието. Влиза американец в един бар: - Двойно уиски! - Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката. - Нищо, нямаш проблеми! Изпил си американеца уискито, но нямал пари и затова си сложил ръката на барплота и казал: - Ето, режи! Повече тази ръка няма да пипне алкохол! След малко влиза един руснак: - Водка! - Да, ама е много скъпо. - Нищо, ти не се притеснявай! Изпил си водката ама нямал пари, затова си подал ръката и казал: - Ето режи, повече няма да посегна към алкохола. Влиза след малко българин. - Дай една ракия. - Скъпо е. - Абе дай една ракия ти казвам! Дала му барманката, той си изпил ракията ама нямал пари. Извадил си оная работа и казал: -Ето! Барманката притеснено попитала: - Ама да режа ли? - Как ше режеш ма? Духай!