Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако искаш цял живот да си щастлив, трябва да се влюбиш в нещо, което никой не може да ти отнеме!
Бисери 2,861 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно негърче си боядисвало оградата, капнало си една капка на ръката, харесало му и се боядисало цялото бяло. Минала майка му, набила го без да му казва защо. Минал баща му и той го набил без да му казва защо. Тогава негърчето си казало: "Ей, вече от петнайсе минути съм бял човек и почвам да мразя негрите." Ходих на фитнес и видях нова машина. Ползвах я час преди да се уморя. Проклетото нещо имаше всичко каквото си помислиш - Кит Кат, Сникърс, Баунти, чипс, дъвки... Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника… Бягай зайо, защото… - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника… не виждаш ли… Бягай, защото… - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - О-о-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заека и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн! Обиколката на Франция. Колоездач се откъсва от групата и дълго време кара съвсем сам по празните пътища. Изведнъж усеща, че някой го настига. Натиска яростно педалите, но не може да се откъсне. Примирен, той се обръща назад и вижда, че след него кара строшен велосипед небръснат тип с омазано яке. — Как мислиш, момче, – казва задъхан типът, – ще стигнем ли преди кръчмарят да е затворил? Клиент влиза в московски парфюмериен магазин (по време на сухия режим там). - Имате ли одеколон? - Какъв? - Забравих му името. Ето такъв... И дъхнал в лицето на продавачката. - Такъв нямаме, имаме такъв - дъхнал в неговото лице продавачката. - О, този ми е много скъп!