Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало! Обаждаме се от родилния дом. Кажете, моля ви, на Иванов, че му се родиха момиченца, тризначки. - След малко. Сега се бръсне!
Семейни 3,116 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. — Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си… — Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме… . В това време Свети Петър го прекъснал: — Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо… . Майка дава последни съвети на дъщеря си, която на следващият ден се омъжва: - И запомни! Никога не се разкривай напълно пред мъжа си. Жената, трябва да бъде загадка, да си има тайни и секрети.... - Например? - Ами, например, когато си лягате вечер, никога не се събличай напълно пред него. Нека винаги има нещо покрито. Това разпалва въображението на мъжа и го прави по-страстен. Една седмица след сватбата зетят звъни по телефона на тъщата си: - Ало, здрасти майко, абе .....да те питам нещо.... Да сте имали някакви психически проблеми в родата? - Не, защо? - А, нищо, нищо.... Просто дъщеря ти всяка вечер си ляга с шапка, та така.... Съдят жена, че е пребила мъжа си. - Защо го бихте? - пита съдията. - Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!" Иван отишъл на пазара в магазин за плодове и зеленчуци. Продавачката: Така!Добре,5кг. круши по 3лв.50ст.,10кг. ябълки по 2лв.80ст.,8кг. банани по 3лв.20ст.Общо 71лв.10ст.А ти имаш ли толкова пари? Иван: Не,исках само да ми решите задачата от домашната работа. Първата брачна нощ, младоженците си лягат и започва луд секс, мъжа като я почнал отпред, отзад в устата ... и така 4 пъти, накрая починал малко извадил го направил си една чикия и се изпразнил върху лицето й, после станал и се изпърдял злобно . Жената учудена попитала защо? - Първо - казал мъжа - да знаеш че, те обичам! - Второ - да знаеш, че и без тебе мога! - И трето - да знаеш, че аз определям атмосферата!