Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Новодошъл в ЮАР бял отишъл на кино. Отишъл на първия етаж и що да види - целият етаж пълен с негри. Седнал той на свободна седалка, а онзи до него: - Хей, ти май си нов? - Да. - Не виждаш ли, че тук всички сме негри, върви на втория етаж! Там са белите! Качил се той горе и седнал на свободно място. След време му се допикало. - Извинете, къде е тоалетната? - Ти май си нов? - Да. - Ами нали си на вторя етаж, върви се изпикай през балкона. Долу всички са негри! Послушал го той, и докато пикал се чуло: - Хеей! Ти май си нов? - Да. - Ами разтръскай го малко, не съм само аз негър тука!
Расистки 9,347 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Редник, защо сте без противогаз? - Имам хрема, така или иначе няма да усетя нищо. Въпрос: Каква е разликата между блондинка и топка за боулинг? Отговор: Блондинката не може да влезе в топката за боулинг. Гостът: - Извинете, госпожо, защо вашето куче ме гледа така? - Не му обръщайте внимание! То прави така винаги когато някой яде от чинията му. В травматологията лежи гол мъж. Влиза сестрата, пациентът я поглежда и нещо започва да му се повдига... - Извинете - сестрата указала с пръст, нещо Ви става... - А, това ли? Това е слънчев часовник... - Нима? И колко е часът? Пациентът погледнал сянката и отвърнал: - Десет без пет. Сестрата погледнала своя часовник и разочаровано казала: - О, Вашият изостава! Вече е два след обяд... Пациентът я погледнал премрежено и прошепнал: - Ами... сверете го! Нощ преди изпит. В дома на професорa звъни телефона. Професорът вдига и със сънен и раздразнен глас казва: - Да! - Какво, спиш ли, гадино? - ?! - А ние тука учим.