Мутра иска да се запознае с едно момиче и я пита:
- Ти как се казваш, ма?
Тя отговорила:
- Станка!
И мутрата:
- Не те питам с к`во си дошла, ами как се казваш.
- Така ми се иска да дойде за мен принца на белия кон!
- Не, за мен по-добре без коня.
- Ама защо? Толкова е романтично!
- Аха, а на теб ти е малко, че този принц ще ти се качи на главата, че и на коня да трябва да му чистиш!