Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Изпит. Професорът задава въпрос след въпрос на студента, а той мълчи упорито. - Добре, последен въпрос, колега: Кой е открил Америка? Студентът вдига рамене. - КОЛУМБ! - крещи раздразнено професорът. КОЛУМБ! Студентът става и тръгва към вратата. - Къде тръгна, бе? - пита професорът. - Ами помислих, че викате следващия за изпитване...
Студентски 3,444 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шеф към заместника си: - Помолих да сложите моята разпоредба на най-видното място, къде сте я сложили? - На дупето на секретарката. Лети самолет. Пилотът говори по високоговорителя: - Уважаеми дами и господа, командирът на самолета ви приветства с добре дошли на борда! Ще летим на височина 10 хиляди метра със скорост 900 километра в час, температурата на въздуха е ...... АХ МАМИЧКАТА МУ.... ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... КАКВО Е ТОВА... Е СЕГА СИ Е... Гробна тишина в салона на самолета. След една минута по високоговорителя се чува: - Моля да ме извините. Просто нашата стюардеса изля една чаша вряло кафе върху мен. Да можехте да видите сега как изглеждат отпред белите ми панталони... Мъж от първата седалка: - Твойте панталони ли, бе? Що не дойдеш да видиш, как изглеждат моите панталони отзад?! Младеж хванал златната рибка и я моли: - Направи ме принц. Искам да имам всички и да пътешествам. Отплувала златната рибка, а той си легнал да спи. На сутринта го буди слуга с думите: - Принц Фердинанд, ставайте! Време е заминавате за Сараево! Седят в ресторанта англичанка, немкиня и българка. Англичанката: - Когато хапвам от кремвирша, си спомням за моя Джон! Немкинята: - Когато хапвам от наденичката, си спомням за моя Фриц Българката: - Когато хапвам от салама, си спомням за моя Пешо! Немкинята и англичанката: - Не може да бъде!!! Българката: - Той просто работи в цех за колбаси, а вие какво си помислихте? Прибира се Гарабед в къщи и какво да види;жена му и Киркор голи. -Макухи,каквой туй ,ма? -Еее,миии,Гарабед,имаше бонбони-децата ги изядоха,имаше ракия-ти я изпи.Дойде човека,с какво да го почерпя?