Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Футболен мач ФРГ-СССР. Вратарят на немците Сеп Майер си бележи три автогола. - Ще ме линчуват - шепне той на нападателя на СССР Олег Блохин. - Спокойно, Щирлиц, още само седем - успокоява го Блохин.
Щирлиц 4,642 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една сутрин жена попитала мьжа си: - Ти снощи като отвори вратата на тоалетната, лампата светна ли? - Да, защо? - Ами пак си пикал в хладилника! Обсъждат алкохолик на събрание. -Толкова е напрегната обстановката в света в момента, а вие само пиете ли, пиете! Вие знаете ли поне какво е ядрена война? -Разбира се! -Какво е! -Влизаш в кухнята, отваряш крана и потича водка... -Е, това е! Пак е препил...Има халюцинации. -Влизаш в банята, а там от крана водка се лее... -Ненапил се! -Излизаш на балкона , а навън вали водка... -И какво? -Ама няма кой да пие!!! Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало: - Мамо, какво правят тая кака и тоя батко? - Ми, кекс. После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила: - Ми, кекс. На другата сутрин детето попитало майка си: - Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали? - Как разбра бе? - Ами аз облизах глазурата от дивана. Между таралежи: - Чух, че си изпращял някаква негърка. - Е, докопах четката за комини на един коминочистач... - И как е? - ’Ми, цапа. Доктор преглежда пациент и мърмори: - Хубаво, хубаво.. - Докторе, че кое му е хубавото?! - Хубаво е, че аз нямам такова нещо!