Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо спортът е вреден: Защото заниманията със спорт ще удължат живота ви с десет години, обаче за тях ще трябва да похабите 15...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Футболен мач ФРГ-СССР. Вратарят на немците Сеп Майер си бележи три автогола. - Ще ме линчуват - шепне той на нападателя на СССР Олег Блохин. - Спокойно, Щирлиц, още само седем - успокоява го Блохин.
Щирлиц
03.10.2017
4,642 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една сутрин жена попитала мьжа си: - Ти снощи като отвори вратата на тоалетната, лампата светна ли? - Да, защо? - Ами пак си пикал в хладилника!
Обсъждат алкохолик на събрание. -Толкова е напрегната обстановката в света в момента, а вие само пиете ли, пиете! Вие знаете ли поне какво е ядрена война? -Разбира се! -Какво е! -Влизаш в кухнята, отваряш крана и потича водка... -Е, това е! Пак е препил...Има халюцинации. -Влизаш в банята, а там от крана водка се лее... -Ненапил се! -Излизаш на балкона , а навън вали водка... -И какво? -Ама няма кой да пие!!!
Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало: - Мамо, какво правят тая кака и тоя батко? - Ми, кекс. После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила: - Ми, кекс. На другата сутрин детето попитало майка си: - Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали? - Как разбра бе? - Ами аз облизах глазурата от дивана.
Между таралежи: - Чух, че си изпращял някаква негърка. - Е, докопах четката за комини на един коминочистач... - И как е? - ’Ми, цапа.
Доктор преглежда пациент и мърмори: - Хубаво, хубаво.. - Докторе, че кое му е хубавото?! - Хубаво е, че аз нямам такова нещо!