Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Водят двама на разстрел. Единия казва: - Хайде да избягаме! - Да не стане по-лошо само?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Футболен мач ФРГ-СССР. Вратарят на немците Сеп Майер си бележи три автогола. - Ще ме линчуват - шепне той на нападателя на СССР Олег Блохин. - Спокойно, Щирлиц, още само седем - успокоява го Блохин.
Щирлиц
03.10.2017
4,640 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Моето куче е много умно! Всяка сутрин му давам пари, то отива до будката и ми носи вестник! - Моето е още по-умно. Всяка сутрин ми носи вестник без изобщо да съм му давал никакви пари.
Знаете ли, че... Според съдебната статистика няма нито един случай жена да е застреляла мъжа си докато той е миел чиниите!
На добрият човек не му е писано да живее дълъг живот, както и ароматът на най- хубавите цветя не трае дълго. Китайска пословица
Пътен полицай в Калифорния спрял шофьор за това, че не спазил пътен знак. — Знаете ли защо ви спрях? – попитал той. — Аз намалих скоростта, нали? – отвърнал шофьорът. — Но на знак „стоп“ трябва да спрете. — Да спра, да намаля скоростта, има ли разлика? Полицаят толкова се ядосал, че извадил палката си и започнал да удря шофьора по главата, викайки: — Е, да спра ли искате, или да намаля скоростта?!
Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1. Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами, ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип, от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва