Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Запитали Радио Ереван: - Как ще се нарича вече Белият дом? Радиото отговаря: - Чичо Томовата колиба.
Радио Ереван 3,861 прегледа
Следващ →

Още вицове

В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса. — И какво направи? Занесе го в полицията ли? — Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си… - Пешоо, да знаеш вчера пак загубих на бас и взех много важно решение. - Какво бе?? - Вече да не се обзалагам. - Не ти вярвам!!! - А на бас! - Мамо, може ли да нося сутиен? — Не! — Ама мамо, аз вече съм на 14! — Не казах! — Моля теееее! — Абе, сине, ти от дума не разбираш ли? Влак, в купето пътуват девойка с младата си майка и войник със старшина. Влака влиза в тунел. Силна плесница огласява купето. Майката си мисли и се усмихва на ум: "Прекрасно съм възпитала дъшерята" Дъщерята си мисли: "Ама и майка ми не си поплюва много много." Старшинката си мисли: "Несправедлив свят, войника пипа мен бият." Войника си мисли: "Само да дойде другия тунел, какъв шамар ще му забия пак ...." Правителството обяснява повишаването на пенсионнта възраст с това, че отдавна са обещани някакви добавки на пенсионерите!