Двама луди решили да бягат от лудницата. Чудили се, чудили се от къде да излязат и решили да бягат през ключалката на вратата. Засилва се единият и прас във вратата. Другият го насърчава :
-Давай, давай засили се повечко.
Засилва се първият още повече и праааас във вратата.Другият поглежда през ключалката и казва:
-Абе идиот той ключът е вътре.
В Австралия подскача женско кенгуру. Спира се на всеки 100 метра спира и малък пингвин се показва от торбичката му. Той повръща много зле.
В Антарктика, в средата на група пингвини седи малко кенгуру. То киха от време на време, кашля и повтаря: Да я е*а тази програма за обмен на студенти....