Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ало, радиото ли е? - Да. - Имам въпрос: работя като инкасатор във фирма за транспортирането на парични средства, караме 600 000 лева! Вярно ли е, че точно утре ще бъде края на света?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Ако твоя шеф е пълен идиот, не казвай на никой! По-добре изчакай, докато го каже някой друг и тогава кажи на шефа си.
Любими Герои
03.10.2017
3,030 прегледа
Следващ →
Още вицове
Аз трябва да работя, а той обича да почива. Аз съм лош, а той е - добър. Аз живея с жената, а той обича много мацки. Въобще не разбирам, как може да живеем с него в едно тяло.
В бар се срещат двама боксьори, стари приятели - единят е тежка категория, а другия е лека. И двамата са в лошо настроение. Пръв проговаря боксьорът тежка категория: - Бесен съм! Днес заварих жена си с някакъв нещастник, не стига ами взе и нещо да ми се обяснява - отковах му един и го проснах в нокаут! - Верно ли бе - възкликнал другия - И при мен същото! И като ми пречерня, нахвърлих му се и - ляв, десен, ляв,десен, ляв, десен... - И какво стана? - пита първият. - Ами нищо, ама по едно време усещам - водя по точки!
В навечерието на 8-ми март съпруга пита мъжа си: - Какво ще ми подариш утре? - Нищо. Ще те наеба и толкова! - А ако не ти дам? - Кат си проста... стой си без подарък.
Тече изпит. Преподавателят казва: - Въпрос за шестица. С какво се измерва напрежението? Тишина. - Въпрос за петица. С какво се измерва напрежението: а) волтметър, б) амперметър, в) омметър. Отново тишина. - Въпрос за тройка. Напрежението не се ли измерва с волтметър?
Едно чукчи влиза в магазин и казва на продавача: - Дайте ми една брадва HEAVY METAL! Продавача му дал. След месец върнало брадвата, която била много потрошена и поискало още една брадва HEAVY METAL. След още един месец чукчито пак отишло в магазина и пак поискало една брадва HEAVY METAL. Но този път продавача го попитал: - Абе, к’во правиш с тея брадви бе ? - Цепя лед - отвърнало чукчито. - Ееееееее, що не каза да ти дам една брадва LED ZEPPELIN тогава - казал продавача.