Баща и син:
- Татко, имам три гаджета и не знам с кое да си избера?
- Ето ти сине дай на всяка една по 1000 лв. виж коя как ще ги похарчи и сам ще разбереш коя е за теб!
След време:
- Татко, благодаря ти! Реших с коя да бъда! Първата отиде в бутик и се облече от главата до петите... Втората ме заведе в бутик и ме облече от главата до петите. А третата ми удвои 1000-те лв.
- Браво сине! И с коя реши да бъдеш?
- С тая с най-големите цици.
Срещат се двама набори на по 85г. служели казармата заедно и единият казва:
- А, бе, Пешооо ... спомняш ли си, че навремето, когато карахме казармата ни слагаха бром в храната (слага се, за да не стават пишките на войниците толкова често)?
А другият:
- Ама това не е вярно ... слага ли ни бром в храната ... как пък не ?
- Вярно е , бе ... как да не е вярно ... почна да ме хваща вече ...