Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива жабокът на гледачка и я пита за любовния си живот, а тя му казва: - Ще срещнеш много хубава жена, която ще иска да те опознае и отвътре. - Вярно ли?! Кога? - Догодина, в часа по биология.
Разни 1,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

3 мутри тръгнали за голяма сделка към пустинята... ама не щеш ли катастрофирали и било неизбежно да продължат. Обади ли се те на шефа си, върнали се при него и той ги питал какво точно станало... Те обяснявали обяснявали... а шефът им изненадан от това което носят ги пита: - Ае... теб за кво ти е тая шапка бе? - Ми там нали много слънце.. и да ми пази сянка. отвърнал единия. - А на тебе за кво ти е тва шише? - Знам, че там е няма много вода и съм си напълнил. - казал втория. - А ти бе умнико... за кво си взел тази врата от колата...? - зачудил се шефът. - Ми шефе, знам, че там е много топло... и като ми стане горещо да си отворя прозореца. Скъпа, обичах те десет килоограма назад! Ясновидец е при доктора и се оплаква: - Докторе, спрях да виждам бъдещето. - Така...и откога това? - От следващата седмица. Едно момченце си купило "Кока-кола", но не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и видяло на отсрещния тротоар полицай. Отива при него и го моли: - Чичко полицай, ще ми отвориш ли бутилката? Полицаят взел шишето, поогледал го и извикал: - Отваряй! Полиция! На къде се движи нашата страна: Първо - кандидатът ни за Евровизия не може да пее Второ - Мис България не е най-хубава и е с доста силикон Сега остава само комунистите и царя да направят коалиция.....