Един ден Иванчо минал покрай една къща.Видял че има отворен прозорец и попитал най-нахално:
-Ще ядете ли хайвер?
Всички отговорили:
-Да
Иванчо се провикнал:
-Като започнете ме викнете
Отива жабокът на гледачка и я пита за любовния си живот, а тя му казва:
- Ще срещнеш много хубава жена, която ще иска да те опознае и отвътре.
- Вярно ли?! Кога?
- Догодина, в часа по биология.