Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката завела децата да гледат строителство на нова къща. По време на мероприятието един строител паднал от една стълба и го откарали с линейка в болницата. В училище учителката анализира с децата случая: - Петърчо, защо падна строителят? - Ами не е внимавал, госпожо! - Гошко, ти какво ще кажеш? - Не е спазвал безопасността на труда! - Браво, Гошко! - Иванчо, ти какво мнение имаш по случая? - Ами псуваше ме на майка, госпожо! - Как така Иванчо? Защо? - Ами, каза ми - хей момче, не клати стълбата, щото ще го тура на майка ти!!
Иванчо и Марийка 3,295 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима пияни мъже подтичват след потеглящ влак. Двамата с много зор успяват да се качат, а третият сяда на перона и започва да се смее. - Какво става? - пита дежурният железничар. - Защо се смеете? - Хахахаха...Ами, защото аз трябваше да пътувам, а тези двамата само ме изпращаха...хахахахаха В гората отварят нов магазин за кожи. Всички чакат на опашка за откриването. Както винаги лъвът е най-отпред, но заекът го предредил. Лъвът го хванал за кожата и казал: - Зайо, отивай най-отзад и го метнал на края на опашката. Заекът пак започнал да се муши напред. Лъвът го видя и изревал: - А, Зайо, отивай най-отзад! - и пак го метнал на края на опашката. Зайчето станало, изтупало се и казало: - Е, ми, пък, няма да отворя магазина!Светлин Теодосиев Радоев e-mail: thefrozen.1@abv.bg Лекарски доклад: "Жертвата имаше 32 огнестрелни рани по цялото тяло. За щастие само една от тях се оказа смъртоносна..." Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва да пита: - Такаам… Не работим значи. - Ами да. - И държавни пари харчим… - Ъхъм. - Та студенти сме казваш… - Извинявам се, ама само аз съм студент. - Ако не си ядещ кашата, ще повикам Баба Яга! - Мамо, нали не мислиш, че тя ще я яде?