Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Рабинович бледен, въздишайки тежко се качва за трети път на въртележката. - Ако ти е лошо, по-добре слез? - казва му приятел. - Не, ни за нищо на света! Собственикът ми дължи двеста лева и това е единствения начин да си ги получа обратно.
Разни 2,041 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две приятелки: - Твоят мъж пуши ли? - Да, но само след секс. - А как е със здравето? - Смятам, че две-три цигари на година, няма да му навредят. Отишъл студент на изпит по електротехника. Пита го професора : - Колко лампи има в залата ? Студента ги преброил и казал : - 20. Професора се засмял , отворил чекмеджето и там имало още една лампа ... ... след 3 месеца на поправката - Колко лампи има в залата ? - 21 Професора се засмял , отворил чекмеджето и там нямало нищо. - Лампите са 20 казал професора. - Не 21 са - казал студента и извадил една лампа от джоба си... Съвет на психотерапевта: - Ако сте в лошо настроение, вземете портфейла си, бавно пребройте 100 хиляди евро и настроението ви ще се подобри. ..В Германия поради силните студове в зоопарка в Дрезден се е наложило да приберат в закрити помещения, между тях е била и една порода...пингвини. Учителката по математика пита Иванчо: - Ако имаш 20 бонбона и аз взема половината, колко ще имам?! - ... здрави кости ли... никакви!