Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- От какво умря кучето ти? - От глад. - Как така? - Изядох го…
Животни 3,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва да пита: - Такаам… Не работим значи. - Ами да. - И държавни пари харчим… - Ъхъм. - Та студенти сме казваш… - Извинявам се, ама само аз съм студент. Срещат се двама габровци. Единия моли другия за цигара: - Черпи цигара! - Нямам. Иначе с най-голямо удоволствие. - Добре, ще запаля от моите. Но ще ми висиш с една! ССД (Съюза на свободните демократи) се преименува на ССД (Съюза на следствените демократи)... Връща се една мутра от Африка и се среща с негов познат: - Абе, ловува ли из Африка, някой тигър не уби ли? - Не, размножителния им период бил сега и... - Е добре, някой слон не удари ли поне? - Не бе, те пък защитени вече, не може... - Е добре, нищо ли не уби там? - А как? Цял камион "носърчета" съм натоварил. Другия пълен шах... - К’во е тва носърчета? - Е не знаеш ли? Носърчета... - Е не знам, какви са тия? - Еми карам си аз из саваната с джипа, слизам по едно време с пушката из високата трева и дебна... и по-едно време изкачат тез срещу мене, вдигнали ръцете във въздуха и викат "NO SIR! NO SIR!" Веднъж, след като неудачно се е пошегувал на бала, поручик Ржевски се обръща към всезнаещият корнет Оболенски: - Корнет! Бихте ли ми разказали някоя интересна история, но такава, че да става и за пред дами… да е по-прилична. Оболенски: - Добре, поручик. Знаете ли как в Австралия ловят щрауси? - Не. - Туземците си бръснат главите и се зариват в пясъка до ушите. Щраусът приема главата за яйце и сяда върху нея. Тогава го и хващат. Поручик Ржевски благодарил на корнета, и веднага решил да разкаже тази история на хусарите в офицерския клуб: - Господа! А знаете ли, как в Африка ловят щрауси? Бръснат си главите, зариват се в пясъка до уши, и когато щраусът минава покрай тях, го хващат за яйцата! - Почакайте, поручик, а за какво им е тогава да си бръснат главите? - Еее… какво да направим, Африка, господа, Африка…