Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един си простира гащите и си мърмори под носа: - На никой вече да нямаш доверие в днешно време...Ама на никой! Даже на себе си! А уж само исках да пръдна...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ходих до банкомата, и той ми поиска на заем петдесетачка до понеделник.
Бисери
03.10.2017
2,951 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво си мисли кучето: "Тези големи и красиви същества около мен... Хранят ме..., поят ме..., галят ме..., изпълняват всичките ми желания - трябва да са богове!" Какво си мисли котката: "Тези големи и красиви същества около мен... Хранят ме..., поят ме..., галят ме..., изпълняват всичките ми желания - трябва да съм Бог...!"
- Пешо, връщам се от шефа. Имам две новини: добра и лоша. С коя да започна? - С лошата. - Уволниха ме. - А добрата? - Теб също.
- Вчера с моя приятел се скарахме. Той ми каза, че съм кучка... - А ти какво? - Аз му казах, че е педал. - А той? - Удари ме със своята чантичка!
Двама студенти разговарят: - Взе ли го? - Да. - С колко? - С три. Първо исках с 6, но след това реших с тройка, а с останалите пари да купя бира...
В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): - Пусни ми чалга... Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: - Пусни ми рап.... Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: - Пусни ми нещо, само да има музика... Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: - Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: - Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.