Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ходих до банкомата, и той ми поиска на заем петдесетачка до понеделник.
Бисери 2,951 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво си мисли кучето: "Тези големи и красиви същества около мен... Хранят ме..., поят ме..., галят ме..., изпълняват всичките ми желания - трябва да са богове!" Какво си мисли котката: "Тези големи и красиви същества около мен... Хранят ме..., поят ме..., галят ме..., изпълняват всичките ми желания - трябва да съм Бог...!" - Пешо, връщам се от шефа. Имам две новини: добра и лоша. С коя да започна? - С лошата. - Уволниха ме. - А добрата? - Теб също. - Вчера с моя приятел се скарахме. Той ми каза, че съм кучка... - А ти какво? - Аз му казах, че е педал. - А той? - Удари ме със своята чантичка! Двама студенти разговарят: - Взе ли го? - Да. - С колко? - С три. Първо исках с 6, но след това реших с тройка, а с останалите пари да купя бира... В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): - Пусни ми чалга... Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: - Пусни ми рап.... Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: - Пусни ми нещо, само да има музика... Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: - Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: - Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.