Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
* Който се разплуе, завъждат му се червеи. * По-хубаво е да правиш смях, отколкото да се смеят на тебе. * Работата денем, веселото вечер. * Ако не бяха жените, нямаше да има и скъпотия. - Хабинас * Щом като знаем, че ще умрем, защо да не живеем? * Щом си добре - лицемерни приятели много; няма ли полза - отвръщат безсрамни лица. * Точно така се измъчва скъперникът: гълта на гладно слюнки, брои си парите и чака крадци.
Бисери 2,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тези, които преживеят днешните времена, ще ги нарекат "добрите стари времена". Еволюция на това, как една майка оставя децата на бавачката: Майка с едно дете: - Памперсите са в шкафа, биберона с млякото е в хладилника, сложете го да спи точно в осем, аз ще се обадя да видя дали всичко е наред.Оставям номер, на който да ме търсите. Майка с две деца: - Знаете кое къде е ...аз може и да се забавя. Майка с три деца: -...и ако не виждате кръв не ме безпокойте по телефона. Учителката пита Иванчо: - Иванчо къде ти е бележника? - Вкъщи. - Отговаря Иванчо. - Наказах го, защото ми донесе 3 двойки! В една фирма назначили млад и красив младеж. След няколко дни отишъл да се жалва на шефа: - Вашите служителки постоянно ме преследват, канят ме на гости, натискат ми се ту с бедра, ту с гърди. Просто не зная какво да правя! - Дръж се, момко! За това ще получиш награда на небето! - Добре. А каква ще е наградата? - Корито с овес, магаре недно! Влизането в болница е 100 пъти по-опасно от качването на самолет.