Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
* Който се разплуе, завъждат му се червеи. * По-хубаво е да правиш смях, отколкото да се смеят на тебе. * Работата денем, веселото вечер. * Ако не бяха жените, нямаше да има и скъпотия. - Хабинас * Щом като знаем, че ще умрем, защо да не живеем? * Щом си добре - лицемерни приятели много; няма ли полза - отвръщат безсрамни лица. * Точно така се измъчва скъперникът: гълта на гладно слюнки, брои си парите и чака крадци.
Бисери 2,137 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиент се оплаква на аптекаря: - Пастата ви за зъби има отвратителен вкус! - Е, вие и без това я изплювате след употреба. Всяко лято в продължение на няколко седмици всички в София започват да ходят на гости по познати и роднини от други квартали. Но след няколкото седмици всичко това свършва. Когато всички отново имат топла вода. В Южна Африка някакви деца убили един негър. Бащата на едното ги видял и бой-бой-бой! Минал един съсед и му казва: “Остави го бе човек - един негър - какво толкова?”. Бащата отвърнал: “Днеска негър убил, утре и цигара може да запали”! Чукчата си вади паспорт. След една седмица идва да си вади пак. - Какво става бе, само преди седмица ти дадохме паспорт! - Ами ходих в тайгата, палих си огън… - Моите съседи вчера много харесаха музиката, която бях надънил! - Как разбра това? - От кеф направо чукаха по тръбите на парното!